Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Cafe Masa Koltuk Takımı

Cafe Masa Koltuk Takımı

Masa Sandalye Takımı ile uyumlu Ürünler Bulabilirsiniz. Kaliteli Masa Sandalye Çeşitlerinde Geniş Model ve Renk Seçeneği Burada! Dayanıklı bir yapıya sahip olması sayesinde çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu ürün modelleri vücut ergonomisine uygun olarak tasarlanıyor. Bu sayede rahatlık beklentisini de fazlası ile karşılamayı başarıyor.

Cafe Oturma Takımı

Cafe Oturma Takımı

En şık ve en kaliteli masa tablası modellerini ulaşmak için farklı platformlarda zaman kaybetmeyin. Sitemize tıklamanız halinde son derece geniş bir model ve renk seçeneği yelpazesi eşliğinde ihtiyacınız olan masa tablası modellerini toptan sipariş vererek temin edebilirsiniz. Aradığınız her türlü tasarımı alternatifleri ile birlikte bulmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Oval masa tablası ve kare masa tablası çeşitleri için Ana Dağıtım’ı tercih edebilirsiniz.

Restaurant Masa Sandalye

Restaurant Masa Sandalye

Koleksiyonumuz içerisinde yer alan tasarımlar geniş renk skalası sunuyor olmasıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Aradığınız her türlü rengi alternatif tonları ile birlikte sitemizden temin edebilir ve böylelikle işletmenize rengarenk bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dilerseniz sadece tek renkte dizayn edilen masa sandalye takımı modellerine de yönelebilirsiniz.

Ev ve Yaşam Takımları

Ev ve Yaşam Takımları

Elektrostatik toz boya ile renklendirilen ve korozyona karşı dirençli olan  metal koltuk modelleri de tercih edilebilir.  Dayanıklı bir yapıya sahip olması sayesinde çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu ürün modelleri vücut ergonomisine uygun olarak tasarlanıyor. Bu sayede rahatlık beklentisini de fazlası ile karşılamayı başarıyor.

Sandalye İmalatı

Sandalye İmalatı

Günümüzde mobilyaların çok yönlülüğü, pratikliği, taşınabilirliği ve ergonomisine büyük önem verilmektedir. Küçük bir odaya gayet şık ve zarif bir sandalye ürünü almak oldukça mümkün. Artık birçok kişi, bireysel parametrelere göre özel yapım mobilyaları tercih ediyor. Palmiye Koçak ürünlerimiz konfor ve sağlamlığı kalite standartlarında müşterilerimize sunmaktadır. Müşterilerimizin talep ettiği ölçü ve kumaş özelliklerinde üretim yapılmaktadır ve böylece özelleştirilme imkanı sunarız.

Cafe Koltuk

Cafe Koltuk

Oturma gurubu olmazsa olmazı arasında oturma grupları yer almaktadır. İçerisinde çoğu zaman berjer, ikili ve üçlü gibi koltukların yer aldığı takımlar evlerin başköşesinde konumlandırılmaktadır. Modern tasarımlar ve özgün modeller evinize estetik bir hava katar. Eviniz için seçeceğiniz koltuk takımı modern bir görünüme sahip olsun istiyorsanız ahşap ayaklı modelleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap Tablalı Cafe Restoran Masası Metal Ayaklı

Ahşap Tablalı Cafe Restoran Masası Metal Ayaklı

Cafe,restoran ve otel tarzı işletmelerde az yer kaplamasını arzu ettiğiniz yerler için uygundur. Yuvarlak Büyük Ahşap Tablalı Cafe Restoran Masası Siyah Metal Ayaklı Cafe,restoran ve otel tarzı işletmelerde az yer kaplamasını arzu ettiğiniz yerler için uygundur.

Mekanlar için Özel Tasarım

Mekanlar için Özel Tasarım

Cafe, bar, restaurant ve tüm mekanlar için ortak alan, yeme içme ve organizasyon masa, sandalye ve metal masa ayakları üretimini yapmaktayız.

Cafe Masa Sandalye

Cafe Masa Sandalye

afe masa sandalye siparişlerinizi toptan ya da perakende olarak cafe masa sandalye fiyatları ve imalatı için firmamızı arayabilir, ürünlerimizi görmek isterseniz

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın