Farklı Çeşi̇tleri̇mi̇z İle Fark Yaratıyoruz
Buradasınız: Anasayfa / Farklı Çeşi̇tleri̇mi̇z İle Fark Yaratıyoruz
Farklı Çeşi̇tleri̇mi̇z İle Fark Yaratıyoruz
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Metal Ayaklı Masa
Çapraz Metal Ayaklı Restoran Cafe Otel Masası Bazı dış mekan malzemeleri ideal koşullar altında yıllarca dayanabilir ancak her bahçe mobilyası sandalye, masa ve sandalyesi zorlu hava koşullarında aynı performansı sağlayamaz. Bu nedenle bölgenizin iklimini dikkate alarak ürün seçmelisiniz. Kullanım sıklığı ne olursa olsun malzemelerin her koşulda dayanıklı olması gerekir.
Masa Sandalye İmalatı & Proje
Çok kirli olmayan laminat özel bir bakım gerektirmez ve nemli bir süngerle kolayca temizlenir. Pratik ve estetik olan bu masa tablaları, kapalı dış mekan kullanımına ve profesyonel kullanıma uygundur.
Metal Sedirler
Metal cafe sedirleri genellikle metal, alüminyum veya galvanizli çelik gibi malzemelerden yapılır. Metal cafe sedirleri genellikle hafif ve dayanıklıdır, aynı zamanda kolay temizlenir ve uzun ömürlüdür. Metal cafe sedirleri arasında en popüler olanlar arasında:
Cafe Masaları
Cafe Berjer, tek tek veya takım olarak satın alınabilen çok çeşitli kafe masası sandalyelerine sahiptir. Sandalyeler ahşap, çelik ve plastik gibi malzemelerden yapılmıştır. Ayrıca kırmızı, beyaz, yeşil, siyah ve mavi gibi birçok farklı renk mevcuttur. Sandalyeler, dört kişilik yuvarlak masalar veya sandalyenin sırtlığının yüksekliği ayarlanarak müşterinin boyuna göre ayarlanabilen iki kişilik dikdörtgen masalar gibi birçok şekle sahiptir.
Restaurant Cafe Metal Ahşap Masa Modelleri
İmalatçı firmamız mekanlarınıza özel ölçü ve modellerde Restaurant cafe metall ahşap masa modellerini üretmektedir.
Mutfak Masa Sandalye Takımları
Renk ve detay arayışınıza göre tasarımını pek çok ustanın bizzat yaptığı özel modelleri tercih edebilirsiniz. Bu da mutfağınıza ekstra bir renk ve sanatsal detay demek!
8 Kişilik Masa Takımı
Sadece kalitesi ile değil konforlu ve kullanışlı olmasıyla da ön plana çıkan masa sandalye takımları arasında werzalit modeller ve rattan tasarımlar da bulunuyor. Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak formda hazırlanan en şık masa modellerine  vücut ergonomisine uygun olarak dizayn edilen konforlu sandalye modelleri eşlik ediyor. 
Desenli Masa Takımı
Trend desenlerle dizayn edilen cafe masa tablası modelleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Compact laminat materyallerden hazırlanan ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu tasarımlar desenleri ile dinamik bir görünüm sergiliyor. Sadece iç mekanlarda değil dış ortamda kullanıma uygun olan masa tablası modelleri de alternatifleriniz arasında mevcut. Masa tablası yuvarlak çeşitlerini de bulabilirsiniz.
Orta Sehpa
Konforlu bir kullanım sunuyor olması ile ön plana çıkan pedli koltuk modelleri  kafe ve restoranlarda kullanım için de uygundur.  Balkonda ya da bahçede kullanabileceğiniz koltuk tasarımlarını da sizlerle sitemizde buluşturuyoruz. Kullanılmadığı durumlarda üst üste istiflenebilen koltuk modelleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olması ile de beğeni topluyor.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın