Sandalye İmalatı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Sandalye İmalatı
Sandalye İmalatı

Türkiye'de bulunan otel, restoran, kafe ve çeşitli mekanların kullandığı sandalye çeşitleri ve modelleri ile hizmetinizdeyiz. sandalye imalatçısı olarak kollu ve kolsuz sandalye konusunda uzmanlaşmış üretim ekibimiz ile sizlere sağlam ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Metal, ahşap ve plastik sandalye çeşitleri sitemizde mevcuttur.Metal sandalye çeşitlerinin kollu ve kolsuz olan iki modeli bulunmaktadır. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre seçim yapabilirsiniz. sandalye denilince sınırsız çeşit ve model arasından ihtiyacınız olan ürünü seçmek hiç de kolay değil. Sandalye seçimi yaparken karar verme sürecinde dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlar şunlardır:

Öncelikle sandalyenizi kullanacağınız mekanın özelliklerine uygun bir seçim yapmalısınız. Sandalyeyi kullanacağınız yer bir restoran, kafe veya otel ise, sandalyenizin yoğun kullanıma dayanabilmesi gerekir. Ayrıca seçilecek ürünün modeli de dayanıklılığı kadar önemlidir, sandalye tipinin projenize uygun olması gerekir, klasik ürünler modern bir mekanda ise modern bir sandalye tercih etmelisiniz.

Günümüzde mobilyaların çok yönlülüğü, pratikliği, taşınabilirliği ve ergonomisine büyük önem verilmektedir. Küçük bir odaya gayet şık ve zarif bir sandalye ürünü almak oldukça mümkün. Artık birçok kişi, bireysel parametrelere göre özel yapım mobilyaları tercih ediyor. Palmiye Koçak ürünlerimiz konfor ve sağlamlığı kalite standartlarında müşterilerimize sunmaktadır. Müşterilerimizin talep ettiği ölçü ve kumaş özelliklerinde üretim yapılmaktadır ve böylece özelleştirilme imkanı sunarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın