Restaurant Masa Sandalye
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Restaurant Masa Sandalye
Restaurant Masa Sandalye

İşletmenizin  masa ve sandalye takımı ihtiyacını sitemizden toptan sipariş vererek kolaylıkla karşılayabilir ve böylelikle son derece zengin bir model ve renk seçeneği yelpazesi arasından tercih yapabilirsiniz.  Özel olarak hazırladığımız bu koleksiyonu içerisinde iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan pek çok farklı masa sandalye takımı modeli yer alıyor. Ahşaptan metal ve plastiğe kadar farklı materyaller kullanılarak hazırlanan bu tasarımları mercek altına alın.

Sadece kalitesi ile değil konforlu ve kullanışlı olmasıyla da ön plana çıkan masa sandalye takımları arasında werzalit modeller ve rattan tasarımlar da bulunuyor. Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak formda hazırlanan en şık masa modellerine  vücut ergonomisine uygun olarak dizayn edilen konforlu sandalye modelleri eşlik ediyor.  Sadece işletmelerde değil evlerde ve ofislerde de kullanıma uygun olan bu tasarımları düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Kafe Ve Restoranlarda Kullanıma Uygun Masa Sandalye Takımları

İşletmenizde tercih ettiğiniz dekorasyon tarzına uygun bir görünüm sergileyen masa sandalye takımı modellerini farklı platformlarda aramak yerine sitemizden temin edebilir ve böylelikle kaliteyi ucuza almanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik ya da daha fazla oturma kapasitesi sunan masa sandalye takımlarını yüz güldüren fiyatlarla satın alma imkanınız bulunuyor.  Tamamı mobilya modasına uygun olarak hazırlanan bu ürünler uzun kullanım ömrü beklentisini de karşılamayı başarıyor.

Koleksiyonumuz içerisinde yer alan tasarımlar geniş renk skalası sunuyor olmasıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Aradığınız her türlü rengi alternatif tonları ile birlikte sitemizden temin edebilir ve böylelikle işletmenize rengarenk bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dilerseniz sadece tek renkte dizayn edilen masa sandalye takımı modellerine de yönelebilirsiniz.

Metal olan bölümleri elektrostatik toz boya ile renklendirilmiş olan  masa sandalye takımı fiyatları da gayet makul rakamlardan oluşuyor. Bahçe oturma grubu modelleri için  minimum düzeyde bütçe ayırmanın ve kaliteyi uygun fiyatlarla satın almanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Yemekhanelerde kullanıma uygun olan tasarımlar da sitemizde sizi bekliyor. Hemen şimdi bu modellere de göz atın ve seçenekler azalmadan seçiminizi yapın!

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın